White Pearl NanoCare Black Gold zubní pasta 100 g

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: KS14
249 Kč
White Pearl NanoCare Black Gold zubní pasta 100 g
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
4,5 2 hodnocení

White Pearl NanoCare Black Gold používá pokročilou technologii částic ryzího zlata a speciálního aktivního prášku z uhlíku, který zubní sklovinu dokonale vyčistí od skvrn a nežádoucího zabarvení způsobeného pitím kávy, čaje, vína, nebo třeba kouřením a konzumací jídel zabarvujících zuby.

Zubní pasta NanoCare Black Gold je sice černá, ale žádnou černotu od ní nečekejte.. Naopak!

Aktivní uhlík je silně absorbční látka, která na sebe natáhne všechny nečistoty a absorbuje částečky zabarvení, zuby šetrně bělí.

Koloidní zlato 
je přírodní antibiotikum, antimykotikum a antivirotikum s největším potenciálem, neboť eliminuje pouze škodlivé bakterie. V ústech dokáže spolehlivě likvidovat škodlivé bakterie způsobující záněty, zápach z úst a tím prospívá celému organismu. Je používáno v alternativní medicíně k při podráždění dásní, při aftech v dutině ústní a dalších problémech.

Extrakt zeleného čaje 
předchází vzniku zubního kamene, působí antibakteriálně, zanechá dech svěží po dlouhou dobu.

Propolis
 byl předmětem nedávného výzkumu v oboru stomatologie. Bylo totiž objeveno, že nás může propolis aktivně chránit před zubním kazem i před jinými formami ústního onemocnění, díky jeho antimikrobiálním vlastnostem.

Xylitol 
se využívá v prevenci zubního kazu. Účinek je založen na jeho průniku do bakteriální buňky, která následně degeneruje a hyne. Xylitol uplatňuje i snížením tvorby zubního povlaku. Tam, kde již došlo k odvápnění skloviny se xylitol podílí na procesech vedoucích k její remineralizaci.

Složení:
Sodium Monofluorophosphate, Silicon Dioxide, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Polyethylene Glycol I500, Sodium Benzoate, Saccharin Sodium Xylitol, Propolis Extract, Chitosan, Green Tea Extract, Pepprmint Oil, dl-Menthol, Charcoal, Gold, Water.



Obsah balení: 100 g