TML Malavit 30 ml

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: TML105
336 Kč
TML Malavit 30 ml
Neohodnoceno
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

Přírodní, hygienický prostředek Malavit je univerzální přípravek, který má preventivní účinek. Je vhodný zejména na péči o problematickou pokožku. Má chladivý, preventivní a desinfekční účinek.

  • vhodný na bradavice
  • k ošetření mandlí, krku
  • dásní, zubů
  • při pocení rukou i nohou
  • má chladivý, preventivní a desinfekční účinek

Tonikum na ošetření pleti, vysoce účinný, přírodní, multifunkční, hygienický i kosmetický přípravek k zevnímu použití, včetně hygieny sliznice úst i intimní části těla, s antiseptickým, zvlhčujícím a změkčujícím účinkem, který napomáhá regeneraci pleti.

Způsob použití: Pouze k vnějšímu použití. Na problematickou pokožku (akné, komedony, vyrážky) aplikujte 3 - 4x denně. Neoplachujte. Nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Malavit je výsledkem syntézy poznatků bioenergetické informační medicíny, farmakologie a homeopatie s unikátními přírodními dary pohoří Altaje.

V Malavitu jsou obsaženy:
- aktivní komplexy mědi (mezi nimi i minerál malachit)
- kyselina mléčná a další kyseliny, kyselina mravenčí
- stříbro
- soli sodíku, vápníku, draslíku, lithia atd.
- včelí produkty, 
- mumio
- modřínové a cedrová pryskyřice
- pupeny břízy a borovice, dubová kůra
- extrakty kořenů a nadzemních částí bylin z altajského regionu (pivoňka, řebříček, šalvěj, suchokvět, máta, měsíček, heřmánek, eukalyptus, puškvorec, mateřídouška) - - - - celkem 37 komponentů v - upravené pramenité vodě bez barviv

Jako informační aktivní přípravek reguluje obnovení buněčné informace v buňkách organismu přes pokožku, sliznice, biologicky aktivní body a nervová zakončení. Současně dezintegruje cizorodou informaci virů a mikroorganismů (absorbuje "informační smog").Upozornění: Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fyziologické funkce organismu.

Ingredients: Cupri Sulfas, Cupric Carbonate Basic, Formic Acid, Lactic Acid, Glycerin, Mumiye, Gum, Gemmae Betulae, Gemmae Pini, Cortex Quercus, Calendula Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Mentha Piperita Extract, Thymus Vulgaris Extract, Chamomilla Recutita Extract, Acorus Calamus Extract, Salvia Officinalis Extract, Helichrysum Angustifolia Extract, Paeonia Anomala Extract, Aqua.

Balení: 30 ml, před použitím vždy protřepat.