Šungit drť 150 g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: TML42
153 Kč
Šungit drť 150 g
Neohodnoceno
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Původním naleziště šungitu se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku, jméno obce Šuňga, odtud vzniká název šungit. - obsahuje téměř polovinu prvků periodické soustavy, ale nejdůležitější a nejzajímavější je uhlík, který základem života na Zemi

Co je fulleren? Jsou to molekuly, tvořené atomy uhlíku uspořádanými do vrstvy z 5ti a 6ti úhelníků s atomy ve vrcholech, která je prostorově svinuta do uzavřeného tvaru (nejčastěji do tvaru koule nebo elipsoidu). Takové spletité prostorové konstrukce navrhoval ve svých kopulích americký architekt Buckminster Fuller, podle něj získaly fullereny svůj název. Nejstabilnější a nejvíce prozkoumanou molekulou je fulleren obsahující 60 uhlíkových atomů C60, jenž svým tvarem připomíná fotbalový míč. Uhlíková nanovlákna vynikají vysokou pevností, chemickou stálostí, odolností vůči teplu a především velkou schopností vodit elektrický proud. Bylo dokázáno, že fullereny byly nalezeny v sazích po úderu blesku.

Příprava šungitové vody: Před prvním použitím šungit důkladně omyjte pod tekoucí vodou, poté cca 100g šungitu přidejte do 2 l vody a nechte 24 hodin působit než začnete vodu používat Čištění šungitu: pravidelné čištění je důležité, aby si šungit zachoval svoje vlastnosti. Čistěte pod proudem tekoucí vody, nebo jej nechejte ponořený ve vodě (nejlépe v destilované, která je "hladová" a neobsahuje žádné příměsi).Dejte uschnout na světlo, nejlépe na sluníčko. Jak dlouho udrží šungit své vlastnosti? Šungitová drť vám vydrží 3-6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou.

Množství: 100g