Vážení zákazníci. Vítejte na našem novém e-shopu. Pokud se vám nelze přihlásit prosíme proveďte novou registraci. Děkujeme za pochopení.

Novy Dědek Kořenář Vrbovková směs LVK 100 ml

Neohodnoceno
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: NO08
380 Kč
Novy Dědek Kořenář Vrbovková směs LVK 100 ml
Neohodnoceno
Himalaya Herbals
sortiment
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

Jak užívat bylinný extrakt z vrbovkové směsi

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte v šálku (200-300 ml) teplé nebo studené vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální ani perlivou vodu. Podávejte výluh 2-4x denně mezi jídlem. Není určeno dětem do 3 let. Určeno k pití po naředění. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy.

Charakteristika

Vrbovková směs je určena k pravidelnému a dlouhodobému užívání při podpoře normální činnost ledvin. Bylinný tekutý koncentrát je vhodný nejen při problémech s ledvinami, ale i s močovým měchýřem nebo s prostatou. Spolu s extraktem z břízy bělokoré, medvědice či zlatobýlu působí na normální funkce prostaty a dolních močových cest. Medvědice jako antioxidant a kopřiva mají rovněž příznivý vliv na normální činnost ledvin, imunitu a prostatu. Směs dále obsahuje extrakt z blešníku, truskavce, jehlice, měsíčku, ostropestřce a arniky.

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy.

Schválená tvrzení:

  • Vrbovka (normální trávení, antioxidant, pohyblivost kloubů, komfort (před) menstruační a v menopauze, normální funkce prostaty, normální funkce dolních močových cest)
  • Zlatobýl (normální funkce močové soustavy)
  • Bříza (přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, normální funkce močových cest - ledviny, normální stav kloubů)
  • Medvědice (antioxidant, normální hladina cukru v krvi, normální činnost močového měchýře a ledvin, přirozená obranyschopnost - odolnost)
  • Kopřiva (normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, vylučování vody z organizmu, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální činnost ledvin - vylučování, osvěžení těla, vitalita - energie, normální stav kloubů, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální funkce prostaty, normální funkce dýchacího systému, normální stav kůže - lupy a hojení ran. Obsahuje minerály a železo)
  • Pampeliška (normální funkce močové soustavy, normální trávení, prebiotikum, antioxidant, normální trávení - stimulace, normální činnost žaludku a jater)
  • Šalvěj (hormonální rovnováha, vlasy řídnutí, (před) menstruační komfort, antioxidant, normální trávení, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální funkce dýchacího systému, pocení, normální stav kostí a kloubů)
  • Přeslička (normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace), normální funkce močové soustavy, normální stav kostí a kloubů,

osvěžení těla, zdravé dýchání, odolnost, normální stav pokožky, vlasů a nehtů ředění, vylučování)

  • Blešník (EU zatím nepovoluje žádné zdravotní tvrzení)
  • Truskavec (normální funkce dýchacího systému, normální funkce močových cest)

Nutriční hodnoty vrbovkové směsi ve 100 ml:

Nejsou stanoveny.  

Složení

Voda, etanol, bylinný extrakt z vrbovky, břízy, medvědice, zlatobýlu, kopřivy, blešníku, truskavce a jehlice

Skladování

Chraňte před světlem a mrazem. Uchovávejte v suchu a chladu v dobře uzavřeném obalu. Ukládejte mimo dosah dětí. Usazenina bylinného původu není na závadu.  

Obsah 100 ml