Novy Dědek Kořenář Vrbovková směs LVK 100 ml

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: NO08
365 Kč
Novy Dědek Kořenář Vrbovková směs LVK 100 ml
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Jak užívat bylinný extrakt z vrbovkové směsi

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte v šálku (200-300 ml) teplé nebo studené vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální ani perlivou vodu. Podávejte výluh 2-4x denně mezi jídlem. Není určeno dětem do 3 let. Určeno k pití po naředění. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy.

Charakteristika

Vrbovková směs je určena k pravidelnému a dlouhodobému užívání při podpoře normální činnost ledvin. Bylinný tekutý koncentrát je vhodný nejen při problémech s ledvinami, ale i s močovým měchýřem nebo s prostatou. Spolu s extraktem z břízy bělokoré, medvědice či zlatobýlu působí na normální funkce prostaty a dolních močových cest. Medvědice jako antioxidant a kopřiva mají rovněž příznivý vliv na normální činnost ledvin, imunitu a prostatu. Směs dále obsahuje extrakt z blešníku, truskavce, jehlice, měsíčku, ostropestřce a arniky.

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy.

Schválená tvrzení:

  • Vrbovka (normální trávení, antioxidant, pohyblivost kloubů, komfort (před) menstruační a v menopauze, normální funkce prostaty, normální funkce dolních močových cest)
  • Zlatobýl (normální funkce močové soustavy)
  • Bříza (přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, normální funkce močových cest - ledviny, normální stav kloubů)
  • Medvědice (antioxidant, normální hladina cukru v krvi, normální činnost močového měchýře a ledvin, přirozená obranyschopnost - odolnost)
  • Kopřiva (normální činnost cévní soustavy, těžké nohy, vylučování vody z organizmu, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální činnost ledvin - vylučování, osvěžení těla, vitalita - energie, normální stav kloubů, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální funkce prostaty, normální funkce dýchacího systému, normální stav kůže - lupy a hojení ran. Obsahuje minerály a železo)
  • Pampeliška (normální funkce močové soustavy, normální trávení, prebiotikum, antioxidant, normální trávení - stimulace, normální činnost žaludku a jater)
  • Šalvěj (hormonální rovnováha, vlasy řídnutí, (před) menstruační komfort, antioxidant, normální trávení, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, normální funkce dýchacího systému, pocení, normální stav kostí a kloubů)
  • Přeslička (normální stav pokožky, vlasů a nehtů (mineralizace), normální funkce močové soustavy, normální stav kostí a kloubů,

osvěžení těla, zdravé dýchání, odolnost, normální stav pokožky, vlasů a nehtů ředění, vylučování)

  • Blešník (EU zatím nepovoluje žádné zdravotní tvrzení)
  • Truskavec (normální funkce dýchacího systému, normální funkce močových cest)

Nutriční hodnoty vrbovkové směsi ve 100 ml:

Nejsou stanoveny.  

Složení

Voda, etanol, bylinný extrakt z vrbovky, břízy, medvědice, zlatobýlu, kopřivy, blešníku, truskavce a jehlice

Skladování

Chraňte před světlem a mrazem. Uchovávejte v suchu a chladu v dobře uzavřeném obalu. Ukládejte mimo dosah dětí. Usazenina bylinného původu není na závadu.  

Obsah 100 ml