Night Fatburn Extreme 125g

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: RN34
349 Kč
Night Fatburn Extreme 125g
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
- Funkční noční nápoj
- Pro všechny jedince zaměřené na odbourávání tuku
- Podpora kvality spánku + podpora metabolizmu
- Patentovaná směs Morosil® (extrakt z červeného pomeranče)
- Extrakt z kozlíku lékařského a L-karnitin
- Slazeno steviol-glykosidy a erythritolem
- Citrónová příchuť
 
Night Fatburn Extreme je funkční nápoj sestavený speciálně pro všechny jedince zaměřené na odbourávání tuku a snižování tělesné hmotnosti.  Obsahuje patentovanou směs Morosil® - extrakt ze šťávy červeného pomeranče Citrus sinensis L. Osbeck a přidaný L-karnitin. Extrakt Morosil® byl testován v randomizované, dvojitě zaslepené studii, kdy v kombinaci s adekvátní fyzickou aktivitou a vhodnou dietou přináší velmi zajímavé výsledky, více zde. Další informace lze nalézt na domovské stránce extraktu Morosil®. Přidaný kozlík zlepšuje kvalitu spánku, Night Fatburn Extreme tak působí aniž by narušoval spánkový rytmus.
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka, pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) denně ve sklenici (200 ml) vody. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Složení: maltodextrin, sladidlo erythritol, Morosil® (extrakt ze šťávy červeného pomeranče Citrus sinensis L. Osbeck), přírodní pomerančové aroma, stabilizátor celulóza, L-karnitin, extrakt z červeného vína (Vitis Vinifera L.), extrakt z kozlíku lékařského (Voleriana officinalis L.), sladidlo steviol-glykosidy.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.