MycoMedica MycoBaby dračí sirup 200 ml

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Kód: VI18
199 Kč
MycoMedica MycoBaby dračí sirup 200 ml
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Díky kombinaci vitálních hub (cordyceps a reishi) a extraktů z bylinek (echinacea a acerola) pomáhá Dračí sirup posilovat přirozenou obranyschopnost dětského i dospělého organismu. Nastavte dračí štít nemocem. Díky kombinaci polysacharidů vitálních hub a extraktů z bylinek působí  MycoBaby Dračí sirup výrazně na posílení přirozené obranyschopnosti těla. Jelikož vitální houby jsou poměrně chuťově výrazné, je do sirupu přidáno vysoce kvalitní holandské kakao, což činí sirup lahodným. Díky svým účinkům je sirup vhodný nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Dračí sirup dokáže podpořit přirozenou obranyschopnost těla a přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Je proto zvláště vhodné užívat ho před změnou klimatu v přírodě (když se po létě začne ochlazovat či když se po zimě začne oteplovat) nebo před nástupem do školy/školky po prázdninách. Podle vědeckých studií přispívá normální funkci horních cest dýchacích. Díky vitamínu C má i antioxodační schopnosti. Je vhodný též u únav a vyčerpání.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce oběhové soustavy, Normální hladina cholesterolu v krvi. Třapatka nachová, Echinacea purpurea Normální funkce horních cest dýchacích, Normální funkce dolních močových cest .Přirozená obranyschopnost - imunitní systém Vitamin C (kyselina L-askorbová). Pokud je v jedné dávce alespoň 9 mg vitaminu C, tak lze tvrdit: Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů, Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, Přispívá k normální psychické činnosti, Přispívá k normální funkci imunitního systému, Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, Zvyšuje vstřebávání železa, Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Doporučené dávkování: Od 3 do 7 let - 5 ml 1-3× denně. Od 7 let - 5 ml 2-6× denně 5 ml odměrka přiložena v balení (5 ml = cca 1 kávová lžička).Je vhodné užívat sirup preventivně cca 1-2 měsíce před problematickým obdobím (podzim, začátek školky apod.), ale i pokud onemocnění již propukne.

Složení 1 dávka :Reishi, lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, 30% extrakt 50 mg Cordyceps CS-4, housenice čínská, Cordyceps sinensis, 30% extrakt 50 mg, Hroznový sirup (fruktóza 42 %, dextróza 31 %, maltóza 14 %, trióza 6 %) vinná šťáva,Třapatka nachová, Echinacea purpurea, extrakt z kořene 4:1 50 mgHolandské kakao 25 mgAcerola, Malphighia glabra, extrakt z plodu 25 % vitamínu 20 mg Vitamin C (kyselina L-askorbová) 12 mg (15% RHP)Informace: Sirup vhodný pro podporu imunitního systému. Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

Množství: 200 ml