MycoMedica Acerola 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Mycomedica
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
Kód: MY14
265 Kč
MycoMedica Acerola 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Mycomedica
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

MycoMedica Acerola je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek medicinálních hub lidským organismem.Pokud užíváte medicinální houby, doporučujeme přidat k nim 1 kapsli Aceroly.Acerola (Malphighia glabra) neboli brazilská třešeň pochází z oblasti subtropické Střední a Jižní Ameriky a Karibiku. Nejčastěji je pěstovaná v Brazílii, zde byla také objevena italským přírodovědcem Marcelem Malphigim v 17. století a byla po něm pojmenována.Jedná se o nepopínavé husté stálezelené keře či stromky. Z květů vytvářejících květenství vznikají plody, což jsou oranžové až červené dužnaté peckovice, je zde jistá podoba s třešní.Acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C, má jej až 30krát více než pomeranč. Extrakt je standartizovaný na 25% obsah vitamínu C. V 500mg extraktu (obsah jedné kapsle) dostane naše tělo 125mg vitamínu C, což je = 156 % RHP (doporučená denní dávka). Dále obsahuje vitamíny skupiny B, betakaroten, vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, dále pak glukózu, fruktózu, sacharózu a další nepostradatelné bioflavonoidy, antioxidační látky jako fenoly, fenolické pigmenty (pelargonin, malvidin), querciny, kaempferol, fenolické kyseliny ‒ p kumarická, ferulická, kávová… antokyaniny aj.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU pro Acerolu    Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm    Přispívá k normální funkci imunitního systému    Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem    Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání    Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E    Zvyšuje vstřebávání železa    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže    Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů    Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu    Přispívá k normální činnosti nervové soustavy    Přispívá k normální psychické činnosti 

Dávkování:    1 kapsle denně Balení:90 kapslí á 500mg extraktu 

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.