Link Natural Samahan Ajurvédský bylinný čaj čaje 25 x 4 g

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: LI02
181 Kč
Link Natural Samahan Ajurvédský bylinný čaj čaje 25 x 4 g
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Link Samahan ajurvédský bylinný čaj . Samahan obsahuje účinnou kombinaci bylin a koření, která vám okamžitě uleví při dýchacích potížích a pomůže snížit horečku. Dejte s ním nemoci sbohem! Unikátní složení 14 bylin a koření receptura podle ájurvédské medicíny zahřívá organismus rozpouští hleny a usnadňuje vykašlávání snižuje horečku tlumí bolest.

Co Samahan obsahuje? 14 léčivých bylin a blahodárně působícího koření. Složení je koncipováno tak, aby jednotlivé složky spolu působily synergicky a vzájemně si pomáhaly své účinky zvyšovat. Zázvor - rozpouští hlen, zahřívá organismus a zmírňuje žaludeční obtíže, zázvorník lékařský - zahřívá organismus a startuje pocení, skvělý pomocník pro zahřátí studených končetin i pro vyrovnání nízkého tlaku, pepř černý - prokrvuje orgány a tím zvyšuje jejich zásobování živinami i kyslíkem, pepř dlouhý - perfektně uvolňuje dýchací cesty a posiluje plíce a průdušky, venivelgata neboli kalumbské dřevo - vyniká antiseptickými a protizánětlivými účinky, hedyotis herbacea - podporuje imunitní systém a zmírňuje bolest, ,evolvulus alsinoides - posiluje paměť, zmírňuje úzkost a působí všeobecně blahodárně na nervový systém, lékořice - zklidňuje kašel a rozpouští hlen, čímž usnadňuje vykašlávání kmín - uvolňuje svalové napětí a křeče, nesměna cévnatá - pomáhá mírnit alergické reakce, galgán - významně posiluje imunitní systém a působí proti volným radikálům, premna herbacea - působí proti horečce a snižuje teplotu koriandr - podporuje činnost srdce a celé oběhové soustavy, ajowan - výborně působí proti nachlazení, kašli i chřipce, proto ničí bakterie i viry.Jak Samahan chutná? Samahan voní i chutná po obsaženém koření. Při jeho popíjení tak ucítíte především výraznou chuť a vůni pepře, koriandru a zázvoru. Počítejte s tím, že v ústech i krku pálí. K čemu se dá Samahan použít?  Samahan vyniká svými protizánětlivými a analgetickými účinky. Zároveň také pomáhá snižovat teplotu, rozpouští hleny a usnadňuje vykašlávání. Vhodný je jako prevence i při nemoci. Jak Samahan připravovat? Samahan najdete zařazený mezi čaji, ale louhováním se nepřipravuje. Jedná se o velmi koncentrovaný bylinný přípravek ve formě prášku, který se ředí tekutinou. Nalijte do hrnku zhruba 250 ml horké vody, vysypte do něj jeden sáček Samahanu, zamíchejte a vypijte. Nezalévejte Samahan vroucí vodou. Rozmíchat ho ale můžete i v jakékoliv jiné tekutině, například v mléku, rostlinném nápoji nebo kávě.  Příprava: 1 sáček rozpusťte ve 100 ml horké vody (ne vroucí).

Složení: Adhatoda vasica (kořen), Alpinia galanga (oddenek), Carum copticum (oddenek), Coriandrum sativum (semeno), Coscinium fenestratum (stopka), Cuminum cyminum (semeno), Evolvulus alsinoides (celá rostlina), Glycyrrhiza glabra (stopka), Hedyotis herbaceae (celá rostlina), Piper longum (plod), Piper nigrum (plod), Premna herbacea (kořen), Solanum xanthocarpum (celá rostlina), Zingiber officinale (oddenek). Dávkování: Samahan mohou užívat všechny věkové skupiny, jen dětem pod 5 let dávejte rozpuštěnou pouze polovinu sáčku. Při prevenci je doporučen 1 sáček denně, při potížích podle potřeby až 10 sáčku denně.

Balení: 25 sáčků