Horse Chestnut Balm 60ml Organic

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: RN23
459 Kč
Horse Chestnut Balm 60ml Organic
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Balzám z Jírovce maďalu. BIO kvalita.
 
- Ručně vyráběný BIO balzám z Jírovce maďalu
- Účinné složky z bylin pěstovaných na BIO farmě v Anglii
- 100 % účinných složek, bez syntetických přísad
- Extrakt ze semen Jírovce maďalu
- Extrakt z kořene lopuchu
- Extrakt z květů měsíčku lékařského
- Extrakt z rozmarýnu
- Levandulový olej, limonen a linalool
- Včelí vosk, bambucké máslo
 
BIO balzám obsahující extrakt ze semen Jírovce maďalu známého jako kaštan a čtyři další účinné extrakty. Jírovec maďal má vlastnosti související s revmatismem, neuralgií, oběhem, žílami a cévami. Jírovec je velký opadavý strom patřící do rodu Hippocastanaceae  rostoucí po Evropě i Asii. Strom je původem z Balkánu, dorůstá až 36 m a má velká lesklá semena s mahagonovou barvou známá jako kaštan. Semena obvykle obsahují 3-6 % aescinu = směsi triterpenových saponinů, které mají vlastnosti související s oxidativním stresem v cévách a žílách.
 
Všechny balzámy Viridian jsou vyráběny a baleny na BIO farmě v Anglii. Všechny rostliny pocházejí z ruční setby na jaře a poté z ručního sběru během léta. Je dbáno na zachování celistvosti každé rostliny. Po šetrném sušení jsou rostliny namáčeny do oleje pro zachování jejich benefitů. Malé množství je pak smícháno s teraputickými ingrediencemi a vznikají luxusní přírodní balzámy. Jsou kompletně ručně vyráběné a 100% z účinných přírodních složek, bez jakýchkoli syntetických aditiv.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Cévy a žíly
Balení: 60 ml
 
Použití a upozornění: aplikujte na pokožku podle potřeby, vyhněte se popraskané kůži. Pouze k zevnímu použití. Skladujte na chladném tmavém místě, mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 2 let.
 

 
Složení: olej ze slunečnicových semen (Helianthus annuus)*,  včelí vosk (Cera flava)*, bambucké máslo (butyrospermum parkii)*, extrakt ze semen Jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum)*, extrakt z kořene lopuchu (Arctium lappa)*, extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis)*,  extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus)*,  levandulový olej (Lavandula angustifolia)*, limonen a linalool (přirozeně se vyskytují v esenciálních olejích)*. *kvalita BIO.
 

 
Přirozeně stimulující mast s výživnými oleji a rostlinnými extrakty pro osvěžení tzv. „těžkých nohou“.