Himalaya Herbals Rumalaya forte 60 tablet - na kosti a klouby

25 hodnocení
Značka: Himalaya Herbals
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení
Kód: RUM
209 Kč
Himalaya Herbals Rumalaya forte 60 tablet - na kosti a klouby
25 hodnocení
Značka: Himalaya Herbals
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč
2,5 25 hodnocení

Rumalaya forte má vliv na:

Normální stav kloubů a kostí

Trávení, funkce dýchacího systému, imunitní systém – antioxidant Prostatu a močové cesty

Funkce střevního traktu a hladinu cukru v krvi

Normální stav kloubů a kostí, funkce střevního traktu, dýchacího systému, činnost gastrointestinálního traktu, činnost srdce, hladinu cholesterolu (Boswellia serrata) Normální stav kloubů a kostí, přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a funkce dýchacího systému (Commiphora wightii ) Normální trávení, funkce dýchacího systému, imunitní systém – antioxidant, energie, stav kloubů, duševní zdraví - nervový systém – klid, stav pokožky, močový a reprodukční systém Prostata, funkce střevního traktu, funkce dýchacího systému, metabolismus / hubnutí (Glycyrrhiza glabra) Normální stav kloubů – imunita, Normální funkce jater a metabolismus lipidů, duševní a adaptogenní účinek, funkce dýchacího systému, stav pokožky, funkce močových cest a hladinu cukru v krvi, imunitu – antioxidant (Tinospora cordifolia) Pohlavní orgány a hormonální aktivitu, normální funkce močové soustavy (močení), činnost kardiovaskulárního systému, srážení krve a čištění krve, funkce dýchacího systému, činnost nervové soustavy, trávení, stav pokožky, přirozená obranyschopnost - imunitní systém (Tribulus terrestris)

Složení: 1 tableta obsahuje tyto byliny: Boswellia serrata prášek Commiphora wightii prášek Alpinia galanga prášek Glycyrrhiza glabra prášek Tribulus terrestris extrakt Tinospora cordifolia extrakt laktóza (mléčný cukr) Sodium starch glycollate (sodná sůl) croscarmellose sodium

Dávkování: 1 tableta 2x denně, nejlépe s jídlem, doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců, u chronických potíží i déle Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a pro alergiky na některou z přidaných látek ( např. laktózu). Výrobek Rumalaya forte není určen jako náhrada pestré stravy.

Balení: 60 tablet

Dodavatel Rumalaya forte:  The Himalaya Drug Company patří od svého založení v roce 1930 k předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Toto učení je starém více než 5000 let a pochází z Indie. Zakladatelé spojili Ájurvédu s moderní medicínou. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na vývoj přírodních léků, které pomáhají lidem vést bohatší a zdravější život. Dnes výrobky Himalaya využívá více než 250.000 lékařů po celém světě pro své pacienty ve více než 89 zemích světa. Přírodní preparáty, obsahující byliny z podhůří Himalaje, jsou vyráběny dle starých ájurvédských receptur nejmodernějšími technologickými postupy.