Himalaya Herbals Bacopa (Brahmi)- na paměť, koncentraci a stres

Neohodnoceno
Značka: Himalaya Herbals
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: BAC
289 Kč
Himalaya Herbals Bacopa (Brahmi)- na paměť, koncentraci a stres
Neohodnoceno
Značka: Himalaya Herbals
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

Bacopa (brahmi) má vliv na: Duševní zdraví, kognitivní funkce

Koncentraci, paměť a oběh

Duševní výkonnost, paměť, koncentraci a stres

Normální funkci žlučníku Antioxidant Brahmi

(Bacopa) je jedna z nejoblíbenějších bylin ájurvédské medicíny. Brahmi jsou v Indii označovány dvě byliny Gotu Kola (centela asiatica) a Bacopa (bacopa monnieri).

1 kapsle obsahuje: 250 mg extraktu Bacopa monnieri Dávkování: 1 kapsle 2x denně před jídlem Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte při pokojové teplotě, v suchu a temnu.

Balení: 60 vegetariánských kapslí 

Dodavatel: The Himalaya Drug Company patří od svého založení v roce 1930 k předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Toto učení je starém více než 5000 let a pochází z Indie. Zakladatelé spojili Ájurvédu s moderní medicínou. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na vývoj přírodních léků, které pomáhají lidem vést bohatší a zdravější život. Dnes výrobky Himalaya využívá více než 250.000 lékařů po celém světě pro své pacienty ve více než 89 zemích světa. Přírodní preparáty, obsahující byliny z podhůří Himalaje, jsou vyráběny dle starých ájurvédských receptur nejmodernějšími technologickými postupy.