Henna na vlasy černá, 100 g, Five Fives

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DA30
159 Kč
Henna na vlasy černá, 100 g, Five Fives
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

100% přírodní henna na vlasy, prášek.

Krásné a černé zdravé vlasy

Toužíte-li po živé a zdravé barvě vlasů bez chemického obarvování, s kvalitní egyptskou hennou se můžete těšit na vždy perfektní výsledky. Prášek z listů henny má nejen vynikající barvicí schopnosti, vaše vlasy také dokáže bohatě regenerovat a pravidelné barvení hennou posílí jejich zdraví a lesk – zacelí suché a roztřepené vlasy a uhlazuje jejich strukturu. Kromě toho henna blahodárně působí na vlasovou pokožku, kterou zklidňuje a pomáhá i proti lupům nebo nepříjemnému svědění způsobeného dermatitidou.

Nejvyšší kvalita

Egyptská henna s příměsí silně barvicího indiga je považována za hennu vůbec nejkvalitnější a předá vlasům temně hnědé až studeně černé odstíny s tmavě modrými odlesky. Vhodné zejména pro barvení vlasů od světle hnědých až po tmavé. Černá henna je nejvhodnější pro přírodní tmavě hnědé až černé vlasy.

Použití: Potřebné množství henny zalijte horkou vodou či čajovým odvarem tak, aby vznikla hustá kaše. Naneste rovnoměrně do suchých vlasů a nechejte působit alespoň hodinu. Poté z vlasů důkladně vymyjte čistou vodou. 

Tip: Pro úpravu barvy můžete přidat kávu, kakaový prášek, med či citronovou šťávu.

Složení: Indigofera tinctoria, Henna (Lawsonia inermis)

Upozornění: Rostlinná barva nikdy nezesvětlí výchozí barvu. V případě vysokého podílu šedých vlasů, přirozeně velmi světlých nebo chemicky odbarvených vlasů doporučujeme provést tzv. dvoufázové barvení. Dva až tři dny po barvení hennou nepoužívejte šampon ani kondicionér, aby se barva ve vlasech ustálila. Mezi chemickým barvením a aplikací henny vyčkejte alespoň 3 týdny. Jen k vnějšímu použití.

Množství: 100 g

Země původu: Egypt