Golden Pharm Super Vlaštovičník

Neohodnoceno
Značka: Golden Pharm
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: TML117
83 Kč
Golden Pharm Super Vlaštovičník
Neohodnoceno
Značka: Golden Pharm
Golden Pharm glistnik jaskolcze ziele na kurzajki 3 ml
Novinka
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Kosmetický výrobek. Přípravek na odstranění defektu pokožky (suché mozoly, bradavice). Před aplikací je potřeba se ujistit, že se jedná o kosmetický defekt pokožky.

Způsob aplikace: zdravou pokožku kolem defektu se doporučuje předem namazat tukovým krémem nebo vazelínou. Špičkou aplikátoru zcela navlhčete zrohovatělou oblast pokožky (bradavice, papilom), aniž byste se dotkli zdravé pokožky. Neomývejte výrobek po dobu nejméně 1 - 2 hodiny, pokud je to možné, nechejte jej delší dobu. Poté, co se produkt vstřebá, lze přebytečný krém nanesený na ochranu zdravé pokožky namočit ubrouskem. Po 1–2 dnech začíná odlupování odumřelých oblastí kůže a během 3-5 dni - jejich čištění. V případě potřeby můžete postup opakovat, nejdříve však 3 dny po první aplikaci.

 

Varování! Neaplikujte tekutinu na péči o pokožku obličeje, třísla a podpaží na mléčné žlázy. Nevtírejte do kůže a ničím neblokujte oblast zpracování. Zabraňte kontaktu kapaliny se zdravými oblastmi a sliznicemi. Pokud se produkt dostane na zdravou pokožku, doporučuje se postižené místo umýt po dobu 10-15 minut proudem vody.

Země původu: Ukrajina

 Množství : 3ml

Podmínky skladování: Skladujte při teplotách od +5°C  do +25°C.

Obsahuje alkálie. Držte mimo dosah dětí.