Forest Detoxikační náplast 14 ks

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: OM10
345 Kč
Forest Detoxikační náplast 14 ks
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Náplast Forest Sap Patch se doporučuje lidem s nadváhou, kteří shromažďují v těle více škodlivin. Pomáhá také při oslabené imunitě následkem dlouhodobého užívání léků. Doporučujeme i lidem trpícím na studené končetiny a všem, kdo jsou vystaveni psychické i fyzické námaze. Náplast může pomoct k tomu, že se budete cítit svěží, vychutnáte si spánek, odstraníte z těla škodliviny a navrátíte si zdraví.

Složení: Wood Vinegar (Dubový ocet): Vyrábí se z japonského dubu rostoucího v okolí města Nara a obsahuje více než 200 druhů chemických látek. Účinně působí proti plísním nohou a atrofii. Turmaline (Turmalín): Nerost pocházející z Brazílie. Produkuje záporné ionty a infračervené záření, čímž napomáhá cirkulaci krve v tele. Chitosan: Vzniká pri deacetylaci chytinu obsaženém ve skořápkách mořských krabů z Hokkaida. Jedná se o makromolekulu rozpustnou ve vodě, která vytvářením membrán zvlhčuje a chrání pokožku. Pearl stone: Je vyráběn z krystalické vyvřeliny, která napomáhá jak proudění látek v tele, tak jejich vstřebávání. Highly purified silica (Kremičitý Písek): Tato látka je vysoce porézní, Nekrystalizuje. Polyhydric alcohol (Vícesytný alkohol): Napomáhá vytvářet vlhkost. Starch (Škrob): Tato ve vodě rozpustná látka má vynikající schopnost absorbovat vlhkost a tím zvyšovat účinky jiných látek. Mugwort extract (Artemisia vulgaris) Výtažek z pelyňku: Můžeme se s ním často setkat v orientální medicíně. Dokáže rozehřát organismus aniž by přitom došlo k dehydrataci.

Způsob aplikace: Náplast je třeba umístit na chodidlo, ať už se jedná o jakýkoli zdravotní problém. Chodidlo, na němž se soustřeďují tzv. reflexní zóny vnitřních orgánů, je totiž v akupunktuře považováno za jakési "druhé srdce", neboť také velkou měrou ovlivňuje proudění krve v těle. Přiložením náplasti se dané místo aktivuje a otvírá průduchy do pokožky, kde pak následně dochází k absorpci toxických látek nashromážděných právě v chodidlech. Doporučuje se náplast na chodidlo přiložit před spaním a další ráno sejmout. Doba aplikace náplasti "Forest Sap Patch": Náplast je třeba aplikovat opakovaně každý den do té doby, kdy přestane vlhnout. To může trvat delší dobu, zejména u lidí trpících vážnou chorobou nebo užívajících dlouhodobě nějaké léky. To, že náplast přestane vlhnout, je znamením, že je tělo vyčištěno. S přikládáním se nicméně doporučuje preventivně pokračovat i nadále, alespoň jednou nebo dvakrát za měsíc, aby se toxiny v těle opět nenahromadily. Způsob použití: Náplasti přikládejte na obě čistá a suchá chodidla před tím, než půjdete spát. Nechejte je působit alespoň 8 hodin. Ráno je pak sejmete a nohy si omyjte. Odstraňte střední část ochranné fólie z náplasti a na místo toho přiložte polštářek, potištěnou stranou na střed lepící strany náplasti. Nyní prášek v polštářku rovnoměrně rozprostřete po celé jeho ploše. Přiložte náplast s polštářkem na místo, kde chcete účinek aplikovat tak, aby potištěná strana zůstala nahoře. Dbejte na to, aby celá plocha polštářku přilnula. Jemně prsty fixujte náplast po celé její ploše. Náplast je vyrobena z velmi jemných materiálů a její sejmutí není vždy jednoduché. Nesnažte se ji však silou strhnout ani roztahovat. Náplast "Forest Sap Patch" je stejně účinná při přikládání na postižené místo těla jako při přikládání na chodidlo, avšak na postiženém místě na rozdíl od chodidla náplast zvlhne okamžitě. Proto se doporučuje přikládat náplast zprvu na samotné postižené místo, které určíme právě zvlhnutím náplasti aplikované na problematickou oblast těla.

Upozornění: - Uchovávejte na suchém a chladném místě. Nevystavujte slunečnímu záření - Uchovávejte mimo dosah dětí. - Náplast je vyrobena z velmi jemných materiálů a její sejmutí není vždy jednoduché, nesnažte se ji však silou strhnout ani roztahovat. - Doporučuje se náplast použít ihned po jejím otevření, neboť může dojít k absorpci vlhkosti ze vzduchu. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku. - Náplast nepoužívejte, pokud trpíte vyrážkou či máte nějak podrážděnou pokožku. - Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. - Pouze k zevnímu použití. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku. - Pokud necháme náplast na pokožce déle, může dojít, obzvláště u jemné pokožky, k jejímu poškození.

Země původu: Jižní Korea