Energy Vironal 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Energy
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: EN10
453 Kč
Energy Vironal 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Energy
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

VIRONAL kapky jsou bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu. 

Použití bylinného koncentrátu Vironal

V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Vironal k prvku Kov. Účinné složky jeho extraktu podporují:imunitní sytém* (divizna velkokvětá)zajišťují zdraví dýchacího ústrojí ** (lípa srdčitá)zažívání*** (benedikt lékařský)pokožka****(lékořice lysá)K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® terapeutických krémů (aplikace na postižená místa, reflexní zóny, masáž akupunkturních drah).Energetické působení Vironalu podle principů TČM Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.Použití Vironalu z hlediska psychiky Smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie. Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život. Účinné ingredience Bylinný extrakt (krvavec toten, lípa srdčitá, mateřídouška obecná, lékořice lysá, benedikt lékařský, bukvice lékařská, křen selský, oman pravý, potočnice lékařská, chininovník lékařský, lichořeřišnice větší, divizna velkokvětá, sadec prorostlý, myrhovník, aframon rajské zrno a grapefruit), směs přírodních silic (badyánová, eukalyptová globulus, fenyklová, grepová oplodí, guajaková, kafrová, kajeputová, kardamomová, kasiová, myrhová, niaouliová, vetiverová a yzopová).Doporučené dávkování a způsob podávání

Dávkování:Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml).Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění:Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v Pentagramu®, kde jsou mimo jiné detailně popsány základní energetické dráhy a vztahy mezi jednotlivými orgány.

Způsob skladování:Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25°C, chraňte před mrazem.

Objem30 ml 

Výrobce:Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR