Energy Grepofit 135 kapslí Sleva exp. 7/2023

Neohodnoceno
Značka: Energy
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: EN11
299 Kč
Energy Grepofit 135 kapslí Sleva exp. 7/2023
Neohodnoceno
Značka: Energy
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

GREPOFIT je bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Je vhodný k užívání v chladných měsících roku. Efektivní složky z grapefruitových jadérek (Citrus paradisi) mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá ke zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest, přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu. Použití Grepofitu

Přírodní produkt Grepofit obsahuje vyváženou kombinaci nejúčinnějších přírodních látek, které podporují imunitní sytém* (šalvěj lékařská).zajišťuje zdraví horních cest dýchacích** Echinacea (třapatka nachová)  a dolních močových cest**Echinacea (třapatka nachová) .napomáhá mikrobiologické rovnováze těla***(Extrakt z grepových jader) Energetické působení Grepofitu podle principů TČMGrepofit ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, plic, jater, osrdečníku a tří zářičů (tří ohnišť).Účinné ingredienceExtrakt z grepových jadérek, třapatky nachové, ibišku súdánského, šalvěje lékařské.

Doporučené dávkování2-2-1 kapsle denně. V akutních případech lze Grepofit užívat každou hodinu, maximálně však 9 kapslí denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a pro osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

Obsah: 135 kapslí 

Výrobce:Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR