Energy Drags Imun 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Energy
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení
Kód: EN03
618 Kč
Energy Drags Imun 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Energy
Hymalaya Herbals
Himalaya Herbals
sortiment
Přírodní produkty
Prodáváme
přírodní produkty
Záruka kvality
Záruka
nejvyšší kvality
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1 500 Kč

Doplněk stravy - kapky

ČISTÁ PRYSKYŘICE STROMU CROTON LECHLERIČASTO NAZÝVANÁ „DRAČÍ KREV“POCHÁZÍ Z OBLASTI AMAZONIE

Použití přírodního doplňku stravy Drags ImunJednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Účinné ingredienc Pryskyřice Croton lechleri.Složení:100% pryskyřice Croton lechleri 

Dávkování:Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění:Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu. 

Způsob skladování:Uchovávejte v suchu, mimo dosah slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě. 

Objem 30 ml 

Výrobce:Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR